Služby a řemesla - Rapid System

Menu
Přejít na obsah

Služby a řemesla

Registrační pokladna pro služby a řemesla
Je běžné, že v jednom kadeřnictví je více kadeřnic (a kadeřníků) se samostatným IČ. Kdyby si každý musel kupovat svou vlastní pokladnu, byly by náklady vysoké. Lepším řešením je zvolit pokladnu, která umí evidovat více tržeb na jednom zařízení.
  • LYNX CONTO: pokladní systém Conto.      Umí evidovat až 8 subjektů. Skládá se z dotykového      displeje (velký a přehledný) a z tiskárny účtenek EPSON.      Zákazníci ho oceňují pro snadnost jeho ovládání (žádné složité      zaškolování). Systém Conto byl vyvinut přímo našimi techniky ve      společnosti Consulta. Jedná se tedy o český software s velmi      příjemným a komfortním uživatelským rozhraním.
  • Set aplikace Conto Mobile a mobilní tiskárny
Pokud s vaší provozovnou cestujete, doporučujeme volit pokladní systém Conto Mobile. Tento systém je malý, snadno přenosný, má možnost vložení vlastní sim (trvalé připojení k internetu) a integrovanou tiskárnu. Nemusíte prakticky nic řešit a vaše pokladna bude vždy snadno a rychle připravená k používání, ať budete kdekoliv.
Pokud úřadujete z kanceláře tak možností je více, od malých osvědčených pokladen typu QMP až po SW pokladní systém Conto.
  • Systém QUORION QTouch8/ QMP18/60:
pokladní systém Quorion      dokáže evidovat 2 různé subjekty. Doporučujeme ho tedy      spíše pro malá kadeřnictví. Jeho výhodou je nižší pořizovací cena      a opět velmi příjemné ovládání. Tento systém se skládá pouze      z jednoho zařízení, kdy pokladna má přímo v sobě integrovanou tiskárnu.
  • Smart 8
Smart8 je řešení vše v jednom s obrovskými možnostmi využití — platební terminál,  mobilní číšník i mobilná tiskárna.
Zařízení Smart 8 podporuje všechny běžné způsoby připojení k internetu — 4G, WiFi i Ethernet (v dokovací stanici).
Smart 8 již obsahuje profesionální platební software od Solitea Pay. Operační systém Android (v zabezpečené Secure verzi) a navíc přináší možnost instalace 3rd party aplikací skrz integrovaný app market.
Návrat na obsah