Pokladny QUORION - Rapid System

Menu
Přejít na obsah

Pokladny QUORION

Výkonná Malá pokladna QMP60
Intuitivní provoz
vstup do světa síťových řešení ...
Intuitivní provoz.
Jednoduché a rychlé programování.

QMP 60 kombinuje zabezpečení a spolehlivost s intuitivním ovládáním a jednoduchým programováním. Přepracovaná navigace v nabídce v kombinaci s širokým displejem obsluhy umožňuje rychlé a snadné každodenní pracovní procesy.
Inteligentní pokladna.
Pro malé a střední podniky.

QMP 60 je ideálním řešením pro společnosti, které nechtějí kompromisy v kvalitě a efektivitě. QMP 60 se vyznačuje extrémní trvanlivostí a robustností. Výkonné technické komponenty zajišťují vynikající výkon ve všech oblastech podnikání.
Pokladna Conto Mobile s terminálem V1s
pokladna složená s terminálu Sunmi V1S a aplikace Conto Mobile
Žádné měsíční poplatky !!!
Tisk termo 58mm, dokovací stanice
Moderní a jednoduchá EET pokladna složená s terminálu Sunmi V1S  a aplikace Conto Mobile. Vhodná jak do stánků a obchodů, tak pro  servisní techniky a živnostníky z různých oborů.
Pozor žádné měsíční poplatky!!!     
Operační systém Android 6
Procesor 1,3GHz
Paměť 1GB RAM, 8GB ROM
Displej LCD, 5,5", 1280x720 bodů
Možnosti připojení: 3G (GSM 900/1800, WCDMA 900/2100), Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0
Baterie 5200mAh

Kompaktní dotykové POS řešení pro malé obchody, kavárny a občerstvení

QTouch 8
Inovativní, jemně vyladěný hardware, který nedělá kompromisy, pokud jde o spolehlivost nebo výkon. Intuitivní technologie dotykové obrazovky navíc zrychluje transakce a také poskytuje optimální kombinaci pohodlí displeje a rozměrů pouzdra. Rychlá termální tiskárna, volitelně s šířkou tisku 57 mm nebo 80 mm, se svou snadnou funkcí vkládání, automatickou řezačkou a spolehlivým mechanismem působení umožňuje roky použití bez prostojů.
Systém POS All-in-One POS QTouch 8 s integrovanými periferními zařízeními je ideální pro vaše rostoucí obchodní požadavky a vyniká jako uživatelsky přívětivé a prostorově úsporné kompletní řešení systému POS. Kombinace technologie dotykové obrazovky, tiskárny, zákaznického displeje, POS softwaru a rozhraní maximalizuje Vaši ziskovost !
QTouch 8
Quorion, pokladní systémy
Návrat na obsah