Prodejci zmrzliny, párků v rohlíku, atd. - Rapid System

Menu
Přejít na obsah

Prodejci zmrzliny, párků v rohlíku, atd.

Registrační pokladny pro prodejce zmrzliny, párků v rohlíku, atd.
 
První důležitá otázka je, zda se s vaším stánkem pohybujete (například festivaly, poutě, atd.). Anebo jestli máte trvalou provozovnu. Pokud máte trvalou provozovnu, doporučujeme vám jednu z dvou variant rychlých a stabilních pokladen.
 
     
  • Pokladní systém Quorion: je vhodný pro ty, kteří   chtějí na pokladně zkrátka jednoduše „markovat“ a nic víc. Od  německého výrobce Quorion máme v nabídce dotykové i tlačítkové      pokladny.
  •  
  • Pokladní systém Lynx Conto: funguje na bázi      Windows, v těchto pokladnách je kromě markování možné i přímo  vést sklad apod. Tento systém je navržen pro malé obchody, kiosky      a stánky.
 
Protože počítáme s tím, že na stánku se často mění zaměstnanci (brigádníci, sezónní prodeje atd.). Je velkým přínosem obou systémů jednoduchá, intuitivní a rychlá obsluha.
  • Set aplikace Conto Mobile a mobilní tiskárny
zaručujeme bezpečí vašich dat (neposkytují se třetím stranám, jsou uložena pouze ve vašem zařízení), snadné intuitivní ovládání, snadná editace účtu pomocí gest, možnost zasílat účtenky elektronicky emailem (po domluvě se zákazníkem, není nutný tisk)
možnost přikoupení Bluetooth tiskárny pro tisk účtenek (přímo od naší společnosti), neomezenýí počet nastavitelných položek
prodej zadáním částky nebo pomocí nastavené položky (velmi rychlé a spolehlivé), podporuje slevy a přirážky na jednotlivé položky nebo celý účet
několik druhů plateb (rozlišení pro závěrky) , možnost přidat poznámku k položce nebo celému účtu režim pro hotovostní úhradu faktury , číslo faktury lze zadat nebo oskenovat a tiskne se na dokladu, podpora prodeje dárkových poukazů, použitého zboží a cestovních služeb , databáze všech vystavených účtenek, ve kterých je možné vyhledávat, položkové a finanční uzávěry , položkové a finanční uzávěrky za zvolené období , záloha a obnova dat a vzhledu aplikace
Návrat na obsah