Kamerové systémy - Rapid System,spol. s r.o.

Přejít na obsah

Kamerové systémy

Kamerové systémy Řízení aut. systémů


  • Kamerové systémy:


H
lídejte firmu, provoz, restauraci, garáž, kancelář, parkoviště, malé děti, zahradu, vjezd do domu, ....

  • Ve firmách sledujte provoz na výrobních halách, hlídejte vstupy do objektu, sklady atd.

  • Cílem je sledovat pohyb v dúležitých zónách, monitorovaných jednotlivými kamerami. Snímaný obraz je přenášen propojenými kamerami do digitálního videorekordéru, kde se ukládá na pevný disk.

  • Možnost sledování dění ve firmě, když tam zrovna nejste pomoci mobilního telefonu, nebo internetového prohlížeče.V jednom kamerovém setu je možno kombinovat více druhů kamer. Tedy provozovat současně kamery barevné i černobílé, venkovní i interiérové, s nočním viděním nebo vysoce citlivé a připojené kabelem či bezdrátově. Kamery s lepším rozlišením, nebo kamery se slabším rozlišením. Na každou pozici lze umístit takové provedení bezpečnostní kamery, které budou nejlépe vyhovovat Vaším požadavkům. Další možnosti je do kamerového systému zapojit i kamery maskované, například jako klasické pohybové čidlo PIR, požární kouřový detektor nebo typu pinhole s miniaturním objektivem vhodné ke skryté montáži. Některé z kamer jsou vybaveny integrovaným mikrofonem pro snímání zvuku, popřípadě se dá mikrofon doinstalovat.


Systém "Videovrátný":

COMMAX
Videotelfony Commax patří ke stálé značce na českém trhu s více než desetiletou tradicí. Svou oblibu si získali především díky vysoké kvalitě, snadné montáži a rozumným cenám.


EMOS
Sady domácích videotelefonů obsahují kamerovou jednotku, videotelefon se sluchátkem a napájecí zdroj. Jednotlivé části jsou plně kompatibilní a poskytují max. pohodlí. Sady domácích videotelefonů patří mezi zabezpečovací systémy k ochraně majetku a osob. Pomocí videotelefonu lze jednoduše komunikovat s osobami stojícími za dveřmi popř. jim umožnit přístup do domu. U vchodu je umístěna kamerová jednotka se zvonkem, která umožňuje přenos obrazu do videotelefonu uvnitř domu.Potřebujete více informací ?


Návrat na obsah